top of page

Festivalimiz için yürüdük

Yazar1

27 May 2023

28. Çocuk ve Genç Oyuncular Tiyatro Festivali

28. Çocuk ve Genç Oyuncular Tiyatro Festivali' mizin açılışını sloganlar, müzikler ve danslar eşliğinde gerçekleştirdik.

44. Dönem Tiyatro Okulumuzun 12 eğitim grubu ve aileleri ile Oda tiyatromuzdan Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi' ne dek ''Yaşasın Tiyatro'' sloganları ve çevredeki sanatsever İzmitlilerin alkışları eşliğinde süren kortej yürüyüşü, salona vardığımızda da aynı coşkuyla devam etti. KBT Genel Sanat Yönetmeni Burhan Akçin ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan Yavaşer' in açılış konuşmalarıyla başlayan tören, festival gruplarının oyun tanıtımlarıyla sürdü ve açılış kurdelesi kesildi.

Etkinliğin yorucu temposuna rağmen sonuna dek bizimle yürüyen, en yakınımızda olup bizlere yardımcı olan, pankart taşıyan, fotoğraf çeken, salonlara sığmayıp da ayakta kalan ailelerimizin gösterdiği gayret bizim için çok değerli.

Aynı heyecanı ve mutluluğu paylaştığımız bugün için ailelerimize, öğretmenlerimize, çalışanlarımıza, yardım için yanımıza koşan tanıdık veya tanımadık tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

bottom of page